Відновлення газопостачання розпочнеться з 23 липня 2020 року

22.07.2020
Сьогодні у спілкуванні зі старшим майстром газової служби з'ясувалося, що у зв'язку з великим обсягом роботи завтра (23 липня) будуть лише починати запускати природній газ в Станіславі на "Молчанівці" (від східної околиці села по вул. Морпіха Сергія Сонько).

24 липня планується запускати "Гору" (від західної околиці села по вул.Соборну).

25 липня - "Центр"

Підключення абонентів буде проводитись індивідуально після перевірки газових приладів і видалення з трубопровода можливого повітря.

Тому прохання до жителів с. Станіслав: для пришвидчення підключення всіх абонентів не ховатися від працівників газової служби, йти з ними на контакт і надати безперешкодний доступ до газових приладів.