Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відновлено рух автобусів

Новина
22.05.2020
Нарешті дочекалися. Сьогодні відновлено рух автобусів по маршруту Херсон АС - с. Олександрівка
 
Рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів автомобільним транспортом на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)
 
  • водій, кондуктори та інші члени екіпажу впродовж усього рейсу в транспортному засобі повинні знаходитись в респіраторах або медичних масках, в тому числі виготовлених самостійно.
  • забороняється перевезення пасажирів, які не використовують респіратор або захисну маску, в тому числі виготовлену самостійно.
  • перевезення пасажирів здійснюється в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на транспортний засіб, якщо інше не встановлено правилами карантину.
 
Розклад руху автобусів по маршруту Херсон АС - с. Олександрівка з 22.05.2020 року на термін адаптивного карантину
 
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше