Вітаємо земляків з визнанням їхніх заслуг перед громадськістю області.

21.08.2020
Сьогодні в районному центрі на мітингу з нагоди свят Дня Українського Прапора та Дня Незалежності України почесними грамотами Херсонської обласної ради були народжені і представники Станіславької ОТГ.

За багаторічну сумлінну працю нагороджені депутат Білозерської районної ради, керівник фермерського господарства "Діана" Ференц Василь Іванович та директор Станіславської школи мистецтв Маланчук Наталя Володимирівна. Почесні грамоти від обласної ради вручила голова Білозерської районної ради Науменко Аліна Андріївна.
Вітаємо земляків з визнанням їхніх заслуг перед громадськістю області.