21.02.2022

24.02.2022 року о 13 годині 00 хвилин, у приміщенні Станіславської сільської ради за адресою: с. Станіслав вул. Свободи, 15 відбудеться засідання виконавчого комітету

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

• Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Станіславської сільської ради

(доповідає:секретар ради, секретар виконавчого комітету СТАСЮК Т.М.)

• Про внесення змін до Складу комісії щодо виявлення, взяття на облік,
    збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майнау комунальну власність Станіславської територіальної громади

(доповідає:секретар ради, секретар виконавчого комітету СТАСЮК Т.М.)

• Про звіт роботи Олександрівського комунального підприємства за січень місяць 2022 року.

(доповідає: директор Олександрівського КП)

• Про роботу КУ «Центр з надання соціальних послуг» Станіславської сільської ради за 2021 рік.

(доповідає: директор КУ «ЦНСП» КУЛІШ О.В.)

• Про надання матеріальної допомоги воїнам-інтернаціоналістам

(доповідає: начальник Служби у справах дітей та соціального захисту населення КРАВЧЕНКО Г.І.)

• Про надання матеріальної допомоги на лікування

• Про надання матеріальної допомоги на поховання

• Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг.

(доповідає: начальник відділу «ЦНАП» САВЧЕНКО К.М.)

• Про розгляд адміністративного правопорушення відносно ст.197,198 КУпАП.

(доповідає: начальник відділу «ЦНАП» САВЧЕНКО К.М.)

(доповідає: спеціаліст І категорії з питань ЖКГ та АПР ТРІЩАНОВИЧ М.В.)

• Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна

• Про розгляд містобудівної документації – детального плану території в с.Станіслав за зверненням гр..Гончарової Л.С. та про результат врахування пропозицій громадськості.

(доповідає: начальник відділу архітектури, містобудування, земельних відносин та ЖКГ БЕЗРОДНЯ В.В.)