21.08.2021

26.08.2021 року о 14 годині 00 хвилин, у приміщенні Станіславської сільської ради за адресою: с. Станіслав вул. Свободи, 15 відбудеться засідання виконавчого комітету

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

• Про звіт виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади за І півріччя 2021 року.

(Доповідає: начальник фінансового відділу Писаренко О.А.)

• Про готовність закладів освіти до початку нового навчального року.

(Доповідає:начальник відділу освіти культури, молоді, спорту та туризму Станіславської сільської ради Сербін А.А., )

• Про надходження до місцевого бюджету платежів по сплаті земельного податку

(Доповідають: спеціаліст І категорії з питань ЖКГ та АПР Тріщанович М.В., провідний спеціаліст з питань земельних відносин Загоровська Л.В., начальник фінансового відділу Писаренко О.А.)

• Про впорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна в межах населеного пункту села Станіслав на території Станіславської сільської ради.

(Доповідає: спеціаліст І категорії з питань ЖКГ та АПР Тріщанович М.В.)

• Про затвердження висновку комісії з питань захисту прав дитини

(Доповідає:староста с.Олександрівка Каменецька Н.О.)

• Про відмову у наданні дозволу на укладення договору купівлі-продажу земельної ділянки, право власності якої на ¼ частки має малолітня Приймак А.В.

(Доповідає:староста с.Олександрівка Каменецька Н.О.)

• Про надання матеріальної допомоги на лікування

(доповідає: старший інспектор служби у справаї дітей та соціального захисту населення Мазуркевич Л.В.)

• Про розгляд адміністративного правопорушення громадян відносно ст.197 КУпАП

(Доповідає: секретар ради,секретар виконавчого комітету Стасюк Т.М.)

• Про внесення змін до складу житлової комісії при виконавчому комітеті
    Станіславської сільської ради

(Доповідає: секретар ради, секретар виконавчого комітету Стасюк Т.М.)