12.11.2020

13 листопада 2020 року о 13 годині 00 хвилин у приміщення Станіславської сільської ради за адресою: с. Станіслав вул. Свободи, 15 відбудеться перше засідання виконавчого комітету

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

• Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Станіславської сільської ради.
    (Доповідає: заступник з питань діяльності виконавчих органів сільського голови Завещана О.Л.)
  • Про внесення змін до складу комісії по обстеженню технічного стану житлового фонду, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 28.02.2018 року №27
    (Доповідає: начальник відділу архітектури, містобудування, земельних відносин та ЖКГ В.В.Безродня.)
  • Про внесення змін до Складу комісії щодо виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відмерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Станіславської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 24.07.2020 року №45.
  • Про впорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна на території Станіславської сільської ради. (заява Потяк Н.В.)
  • Про впорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна в межах населеного пункту села Станіслав на території Станіславської сільської ради. (заява Татішвілі В.П.)
  • Про затвердження Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Станіславської сільської ради та затвердження складу комісії
    (Доповідає: спеціаліст І категорії з питань АПР та ЖКГ Тріщанович М.В.)
  • Про призначення відповідального за здійснення реєстрації актів цивільного стану та облік, зберігання та витрачання бланків свідоцтв.
  • Про створення комісії з питань захисту прав дитини та затвердження її персонального складу.
    (Доповідає: головний спеціаліст з питань захисту прав дітей та соціального захисту населення Кравченко Г.І.)
  • Про створення житлової комісії.
    (Доповідає:головний спеціаліст з питань захисту прав дітей та соціального захисту населення Кравченко Г.І.)
  • Про створення комісії з питань надання матеріальної допомоги при виконавчому комітеті Станіславської сільської ради.
  • Про затвердження персонального складу опікунської ради при виконавчому комітеті.
  • Про надання матеріальної допомоги на лікування.
  • Про надання матеріальної допомоги (учасникам АТО/ООС).
  • Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Станіславської сільської ради.
    (Доповідає: спеціаліст І категорії з інвестицій та інформаційно-комунікаційних технологій Сонько Р.С.)
  • Про розгляд адміністративного правопорушення громадян відносно ст.197 КУпАП.
    (Доповідає: начальник відділу, державний реєстратор Відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг
    Савченко К.М).