Засідання виконавчого комітету

15.02.2021

25 лютого 2021 року (четвер) о 13 годині 00 хвилин у приміщенні Станіславської сільської ради за адресою: с. Станіслав вул. Свободи, 15 відбудеться четверте засідання виконавчого комітету.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

• Про підсумки виконання сільського бюджету за 2020 рік.

(Доповідає начальник фінансового відділу Писаренко О.А.)

• Про підсумки виконання Олександрівського сільського бюджету за 2020 рік.

(Доповідає начальник фінансового відділу Писаренко О.А.)

• Про підсумки роботи виконавчого комітету із  зверненнями громадян за 2020 рік.

(Доповідає старший інспектор з діловодства Савельєва Н.О.)

• Про звіт виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Станіславської об’єднаної територіальної громади за  2020 рік.

(Доповідає: заступник сільського голови Завещана О.Л.; начальник фінансового відділу Писаренко О.А.)

• Про звіт виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Олександрівської сільської ради за  2020 рік.

(Доповідає:староста с.Олександрівка Каменецька Н.О.; начальник фінансового відділу Писаренко О.А )

• Про надання матеріальної допомоги на поховання

(доповідає: головний спеціаліст з питань захисту прав дітей та соціального захисту населення КравченкоГ.І..)

• Про надання матеріальної допомоги на лікування

(доповідає: головний спеціаліст з питань захисту прав дітей та соціального захисту  населення  КравченкоГ.І..)

• Про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій

(доповідає: головний спеціаліст з питань захисту прав дітей та соціального захисту   населення  КравченкоГ.І..)

• Про розгляд адміністративного правопорушення громадян відносно ст.197 КУпАП

(Доповідає: начальник відділу «ЦНАП» Савченко К.М)

• Про призначення відповідального за здійснення реєстрації актів цивільного стану та облік, збереження та витрачання бланків свідоцтв.

(Доповідає: секретар ради Стасюк Т.М.)

• Про надання повноважень на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

(Доповідає:  сільський голова Самойленко І.Д.)

• Про затвердження інформаційних та технологічних карток та внесення змін до інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Центром надання адміністративних послуг Станіславської сільської ради.

(Доповідає: начальник відділу «ЦНАП» Савченко К.М)