22.03.2021

25.03.2021 року о 13 годині 00 хвилин у приміщенні Станіславської сільської ради за адресою: с. Станіслав вул. Свободи, 15 відбудеться шосте засідання виконавчого комітету.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

• Про затвердження заходів з благоустрою на території Станіславської територіальної громади.

(доповідає: спеціаліст І категорії з питань ЖКГ та АПР  ТРИЩАНОВИЧ М.В.)

• Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2021 року

(доповідає: начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Станіславської сільської ради СЕРБІН А.А.)

• Про роботу КУ «Центр з надання соціальних послуг» Станіславської сільської ради.

(доповідає:  директор  комунальної установи КУЛІШ О.В.)

• Про надання матеріальної допомоги на поховання.

(доповідає: начальник служби у справах дітей та соціального захисту населення КРАВЧЕНКО Г.І..)

• Про надання матеріальної допомоги на лікування

• Про надання матеріальної допомоги, які опинилися у складних життєвих (екстремальних) ситуаціях внаслідок непередбачуваних обставин.

• Про надання матеріальної допомоги

• Про затвердження Положення та  внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Станіславської сільської ради.

(доповідає: заступник сільського голови ЗАВЕЩЕНА  О.Л.)

• Про внесення змін до складу житлової комісії при виконавчому комітеті Станіславської сільської ради.

(доповідає:  сільського голова САМОЙЛЕНКО І.Д.)