26.05.2021

27.05.2021 року о 14 годині 00 хвилин у приміщенні Станіславської сільської ради за адресою: с. Станіслав вул. Свободи, 15 відбудеться засідання виконавчого комітету.

• Про підсумки виконання сільського бюджету за І квартал 2021 року

(доповідає: начальник фінансового відділу ПИСАРЕНКО О.А.)

• Про заходи щодо охорони врожаю зернових та грубих кормів від пожеж у 2021 році та на підвідомчій території Станіславської сільської ради

(доповідає: спеціаліст І категорії з питань ЖКГ та АПР ТРІЩАНОВИЧ М.В.)

• Про надання медичних послуг населенню Станіславської територіальної громади

(доповідає: завідувач Станіславської амбулаторії загальної практики- сімейної медицини КОВТУН С.А.)

• Про погодження калькуляції на надання послуг Олександрівським комунальним підприємством

(доповідає: директор Олександрівського КП ПОГОС`ЯН А.А.)

• Про коригування тарифу на послуги водопостачання по Олександрівському комунальному підприємству.

(доповідає: директор Олександрівського КП ПОГОС`ЯН А.А.)

• Про коригування тарифу на послуги водопостачання по Комунальному підприємству Станіславської сільської ради «Надія»

(доповідає: директор Комунального підприємства Станіславської сільської ради «Надія» ПЕТРУШАК А.М.)

• Про надання матеріальної допомоги на поховання.

(доповідає: начальник служби у справах дітей та соціального захисту населення КРАВЧЕНКО Г.І.)

• Про надання матеріальної допомоги на лікування

• Про надання матеріальної допомоги ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС

• Про охоронні обмеження щодо ліній зв’язку.

(доповідає: сільський голова САМЛОЙЛЕНКО І.Д.)

• Про уповноваження посадових осіб АТ «Херсонгаз» на складання протоколів про адміністративні правопорушення

(доповідає: секретар ради СТАСЮК Т.М.)