18 вересня 2021 року Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

17.09.2021
18 вересня 2021 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».
Станіславська територіальна громада теж долучається до акції.

Запрошуємо Вас взяти участь у прибиранні 17 вересня 2021 року:
  • о 13:00 у с. Станіслав на центральній локації – Лиманська Коса (збір біля зони активного відпочинку) та на двох локаціях – територія школи (учні початкових класів) та парк біля пам’ятника невідомому солдату (учні середньої школи), представники органів місцевого самоврядування з 12:00 прибиратимуть територію біля сільського клубу.
  • У с. Олександрівка представники органів місцевого самоврядування разом з учнями Олександрівського ЗПЗСО о 12:00 прибиратимуть на узбережжі лиману.
  • У с. Широка Балка представники органів місцевого самоврядування з 13:00 прибиратимуть територію на березі лиману.
  • У с. Софіївка з 12:00 акція пройде біля сільського клубу.
Запрошуємо небайдужих та активних жителів громади долучитися до акції.