З днем народження Смутченко Сергій Леонідович!

06.10.2020
Сьогодні день народження святкує заступник з питань діяльності виконавчих органів сільського голови Смутченко Сергій Леонідович.

Від усієї душі бажаємо Вам миру, злагоди і добробуту, щирої підтримки колег, вірності друзів! Завдяки Вашим діловим якостям та професіоналізму Ви здобули беззаперечний авторитет, запорукою якого є принциповість та відповідальність. Ви вносите значний вклад у розвиток громади.

Нехай кожен новий день приносить радість, надію, впевненість та бажання досягати нових висот, доля буде щедрою на успіх, дарує здійснення найзаповітніших мрій та сподівань, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу.