Спільне засідання постійних депутатських комісій сільської ради

05.10.2020

05 жовтня 2020 року (понеділок) о 15 годині 00 хвилин в приміщенні Станіславської сільської ради (с. Станіслав, вул. Свободи 15) відбудеться спільне засідання постійних депутатських комісій

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про роботу стоматологічного кабінету на території Станіславської ОТГ.
  2. Про розгляд листа КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білозерського району» Білозерської районної ради Херсонської області» від 21.09.2020 № 752 (щодо питання повернення деяких орендованих приміщень комунальної власності сільської ради, які на даний час не використовуються відповідним закладом).
  3. Про розгляд подання Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька від 31.08.2020 року № 70.
  4. Про прийняття майна терапевтичного відділення КП «Білозерська ЦРЛ» в с. Станіслав до комунальної власності Станіславської об’єднаної територіальної громади».

Станіславська сільська рада