Засідання колегії Херсонської ОДА 14.08.2020 року

14.08.2020
Сьогодні заступник з питань діяльності виконавчих органів сільського голови Смутченко С.Л., головний бухгалтер Сміюха Н.В. та начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Сербін А.А. взяли участь у засіданні колегії Херсонської ОДА.
Учасники засідання колегії обговорили нагальні питання про:
  • стан реалізації в області проектів у рамках національної програми "Велике будівництво";
  • епідемічну ситуацію та запобігання поширенню коронавірусу COVID-19;
  • виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області;
  • стан підготовки закладів освіти до роботи у навчальному році;
  • підсумки роботи місцевих органів влади щодо виконання місцевих бюджетів за І півріччя;
  • стан підготовки агропромислового комплексу області до проведення посіву озимих культур.

Новини на цю ж тему

Херсонська ОДА запрошує представників туристичної галузі Херсонщини долучитися до електронної консультації з громадськістю.

Тема: «Активізація розвитку рекреаційно-курортного комплексу та туризму на Херсонщині в рамках карантинних обмежень та посткарантинного періоду. Проблеми та шляхи вирішення»
17.09.2020

До уваги жителів Станіславської громади!

15 вересня 2020 року на території Білозерського району перебуватиме з робочим візитом голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій ГУСЄВ.

Селекторна нарада з головою Херсонської ОДА

Станіславський сільський голова Володимир Желуденко прийняв участь в обласній селекторній нараді щодо обговорення ряду актуальних питань розвитку області
18.08.2020

Поки вчені шукають ліки від COVID-19, найефективнішим засобом лишаються дотримання дистанції та носіння масок, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Провідні вчені по всьому світу, серед іншого українські, продовжують шукати ліки проти хвороби.
03.08.2020

Шановні члени сімей загиблих!

З метою вшанування та увічнення пам'яті про героїв Херсонщини, які загинули в АТО/ООС захищаючи територіальну цілісність та сувіренітет України, Управління у справах ветеранів і внутрішньо переміщених осіб ініціює та організовує збір інформації (вірші, малюнки, фотографії, спогади про сина, чоловіка
25.06.2020