Друге засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку

31.07.2019

31 липня у Станіславі відбулось засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку за участю консультанта програми «DOBRE» Юлії Забалдіної. Учасники обговорили концепцію Програми МЕР Станіславської ОТГ та зміст проектів, що увійдуть до цієї Програми та візьмуть участь у конкурсі на фінансування «DOBRE».

Пролунали пропозиції щодо таких проектів:

1. «Мобільний торгово-фестивальний комплекс Станіславської громади»,
  2. «Інфраструктурне та маркетингове забезпечення розвитку туризму,
  3. «Створення коворкінгу для підприємців Станіславської громади»,
  4. «Брендінг Станіславської ОТГ» та багато інших.

Нагадуємо, що основними завданнями проектів місцевого економічного розвитку є покращення роботи існуючого бізнесу, стимулювання населення до підприємництва, розвиток трудових ресурсів громади, залучення інвесторів.

Запрошуємо широку громадськість висловлювати свою думку щодо пропозицій робочої групи. #DOBRE_LED