Спільне засідання постійних депутатських комісій сільської ради

04.11.2019

07 листопада 2019 року (четвер) о 14 годині 00 хвилин в приміщенні Станіславської сільської ради відбудеться спільне засідання постійних депутатських комісій сільської ради

Порядок денний:

• Про затвердження Програми місцевого економічного розвитку Станіславської об’єднаної територіальної громади Херсонської області та План дій з її впровадження.

(Доповідає: інспектор з проектного менеджменту Сонько Р.С.)

• Про затвердження місцевих Програм.

(Програма розвитку Станіславської школи мистецтв Станіславської сільської ради на 2020 рік)

(Доповідає: директор Станіславської школи мистецтв Маланчук Н.В.)

• Про затвердження структури та штатної чисельності Станіславської школи мистецтв на 2020 рік.

(Доповідає: директор Станіславської школи мистецтв Маланчук Н.В.)

• Про звіт про виконання сільського бюджету Станіславської сільської ради за 9 місяців 2019 року.

(Доповідає: начальник відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку планування та звітності Сміюха Н.В.)

• Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку, планування, економічної діяльності та звітності Станіславської сільської ради.

• Про передоплату підписки періодичних видань.

• Про затвердження актів приймання-передачі майна та передачу майна в оперативне управління.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2020 рік».

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про затвердження Положення про консультації з громадськістю в Станіславській сільській раді.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

Явка депутатів та доповідачів обов’язкова.