Засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

11.05.2020

14 травня  2020 року (четвер) о 13 годині 00 хвилин  в приміщенні Станіславської сільської ради відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

• Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Станіславської сільської ради Херсонської області.

(Доповідає: начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму сільської ради Сербін А.А.)

• Про затвердження положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти.

• Про створення Станіславської публічної бібліотеки з філіями в селах Широка Балка та Софіївка.

• Про створення комунальних закладів та затвердження їх Статутів. (комунальний заклад Широкобалківський сільський Будинок культури Станіславської сільської ради Херсонської області;  комунальний заклад Софіївський сільський клуб Станіславської сільської ради Херсонської області);

• Про внесення змін та затвердження Статуту у новій редакції Комунального закладу Станіславський сільський будинок культури Білозерського району Херсонської області.

• Про початок ліквідації Комунального закладу «Культурно-дозвілевий комплекс Станіславської сільської ради «Лідер» Білозерського району Херсонської області.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про затвердження логотипу Станіславської ОТГ.

(Доповідає: інспекор з проектного менеджменту Сонько Р.С.)

• Про розгляд подання депутатів сільської ради про надання матеріальної допомоги громадянам.

(Доповідає: Головний спеціаліст з питань захисту прав дітей та соціального захисту населення Кравченко Г.І.).

• Про розгляд подання директора Станіславської школи мистецтв Маланчук Н.В. від 06.05.2020 року № 10 (про затвердження планового контингенту учнів на 2020/2021 навчальний рік).

(Доповідає: директора СМШ Маланчук Н.В., начальник відділу Сербін А.А.).