На головнуКонтакти
Новини
Звернення
Проекти громади
Бюджет
Сторонні сервіси
Підприємства, заклади та установи
Структура ОТГ
E-data витрати
Документи
Економічний профіль
Prozorro
Петиції
Вакансії
Корисна інформація
Громадські обговорення
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Спільне засідання постійних депутатських комісій Станіславської сільської ради

Оголошення
18.10.2019

18 жовтня 2019 року (п’ятниця) о 14 годині 00 хвилин в приміщенні Станіславської сільської ради відбудеться спільне засідання постійних депутатських комісій сільської ради

Порядок денний:

 • Про розгляд заяви жителів села Олександрівка Остапюк Т.І. та Пилиповець О.С. від 06.09.2019 року (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)
 • Про внесення змін до рішення сільської ради №507/834 від 11.06.2019 року «Про затвердження проектно-кошторисних документацій»(Доповідає: начальник відділу, головний архітектор Безродня В.В. )
 • Про внесення змін до рішення сільської ради №562/889 від 26.07.2019 «Про затвердження переліку проектів, що фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на формування інфраструктури Станіславської об’єднаної територіальної громади у 2019 році»(Доповідає: начальник відділу, головний архітектор Безродня В.В. )
 • Про внесення змін до рішення сільської ради від 29.05.2019 року № 510/837 «Про співфінансування з місцевого бюджету сільської ради на проекти, які реалізовуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році»
  (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)
 • Про внесення з мін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Станіславської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)
 • Про затвердження місцевих Програм (Доповідають: Кравченко Г.І., Стасюк Т.М., Тріщанович М.В., Потапова А.Ю, Симоньянц С.М., Волошин Ф.Є., Швець К.І., Завещана О.Л., Іванко О.О.)
 • Про внесення змін до місцевих Програм(Доповідають: Тріщанович М.В., Безродня В.В., Василенко А.В., Загоровська Л.В.)
 • Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Станіславської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)
 • Про сільський бюджет на 2020 рік(Доповідає: начальник відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку планування та звітності Сміюха Н.В.)

Явка депутатів та доповідачів обов’язкова.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше