Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Засідання постійної депутатської комісії сільської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту, комунальної власності, підприємництва та сфери послуг

Оголошення
21.10.2019

22 жовтня 2019 року (вівторок) о 9 годині 00 хвилин в приміщенні Станіславської сільської ради відбудеться засідання постійної депутатської комісії сільської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту, комунальної власності, підприємництва та сфери послуг. 

Порядок денний:

  • Про розгляд заяви жителів села Широка Балка вул. Степова від 23.09.2019 року (про підсипку ґрунтової дороги). (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)
  • Про внесення змін до рішення від 25.03.2019 року № 417/744 «Про встановлення черговості вулиць з ґрунтовим покриттям Станіславської об’єднаної територіальної громади, які потребують засипання щебнем» ( у зв’язку з засипанням щебнем деяких доріг села Станіслав за обласні кошти). (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)
  • Про розгляд подання старшого інспектора правопорядку та благоустрою Волошина Ф.Є. від 07.10.2019 року (про заборону КП «Надія» вивозити тверді побутові відходи на територію колишньої ферми та току с. Широка Балка). (Доповідають: старший інспектор правопорядку та благоустрою Волошин Ф.Є., в.о. начальника КП Станіславської сільської ради «Надія» Петрушак А.М., спеціаліст ІІ категорії з питань ЖКГ та АПР Тріщанович М.В.)

Явка депутатів та доповідачів обов’язкова.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше