Засідання виконавчого комітету Станіславської сільської ради

16.12.2020

Заплановане на 31.12.2020 рік засідання виконавчого комітету (згідно затвердженого Регламенту виконавчого комітету) переноситься на 22.12.2020 року (вівторок) 13 годину 00 хвилин та відбудеться у приміщенні Станіславської сільської ради за адресою: с. Станіслав вул. Свободи, 15

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

• Про підсумки виконання сільського бюджет за 9 місяців 2020 року.

(Доповідає: в.о. начальника відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, планування економічної діяльності та звітності Волос Л.В.)

• Про план роботи виконавчого комітету сільської ради на 2021 рік

(Доповідає: секретар ради Стасюк Т.М.)

• Про затвердження видів суспільно-корисних робіт та переліку об’єктів для відпрацювання порушниками адміністративного стягнення (в порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів) на території Станіславської сільської ради на 2021 рік.

(Доповідає: заступник з питань діяльності виконавчих органів сільського голови Завещана О.Л.)

• Про перелік робіт, що можуть виконувати засуджені на 2021рік.

• Про перелік об’єктів та види суспільно корисних робіт, що можуть виконувати порушники на 2021 рік.

• Про визначення місця для реалізації новорічних ялинок

(Доповідає: секретар ради Стасюк Т.М.)

• Про надання матеріальної допомоги на лікування.

(Доповідає : головний спеціаліст з питань захисту прав дітей та соціального захисту населення Кравченко Г.І.)

• Про надання матеріальної допомоги (учасникам АТО/ООС).

• Про надання матеріальної допомоги, які опинилися у складних життєвих (екстремальних) ситуаціях внаслідок непередбачених обставин.

• Затвердити висновок про доцільність тимчасового виїзду дітей: Стрельцова Євгена Олексійовича 17.03.2014 року  народження, Стрельцової Софії Олексіївни 10.06.2017 року  народження, за кордон без згоди батька.