Чи залишиться Станіславська ОТГ?

Доводимо до відома жителів Станіславської громади.

Міністерство регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) розробило  проект  «Моделювання системи адміністративно-територіального устрою регіону (Херсонська область). Згідно якого в області буде тільки три райони  і більшість ОТГ об’єднаються між собою. В перспективі Станіславська ОТГ приєднається до Білозерської громади.

В Обласній державній адміністрації відбулися збори  голів ОТГ з губернатором Юрієм Гусєвим.  Який висловив свою позицію щодо цього питання, що всі існуючі громади зберігаються, а ті що не об’єднані приєднуються до існуючих.  І пообіцяв що і надалі буде підтримувати її, та подавати цей розроблений план до міністерства

Для збереження Станіславської громади та вирішення цього питання сільським головою Желуденком В.В. було відправлено листи  до Обласної державної дміністрації, Президенту, та до Міністерства регіонального розвитку будівництва, та житлово-комунального господарства України. Поки що  міністерство  надало письмові відповіді щодо розгляду пропозиції про збереження Станіславської об’єднаної територіальної громади. Тож останнє слово залишається за Мінрегіоном.

Будемо сподіватися що нас почують і наша громада існуватиме та буде процвітати.