Засідання постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

08.04.2020

08 квітня  2020 року (середа) о 13 годині 00 хвилин  в приміщенні Станіславської сільської ради відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

(змінений 08.04.2020 року)

• Про внесення змін до проекту рішення комісії з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку від 06.03.2020 року «Про надання дозволу на укладення додаткових угод до договорів оренди».

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про розгляд заяви Воловик О.С. від 07.04.2020 року (щодо продовження договору оренди нерухомого майна комунальної власності, що розташоване по вулиці Херсонське шосе, 25-А в селі Широка Балка з метою розміщення ветеринарної аптеки).

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про розгляд подання сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Енограй» від 16.03.2020 року № 23 та подання в.о. старости старостинського  округу с. Широка Балка від 06.04.2020 року (про продовження строку дії договору оренди комунального майна  - споруда водонакопичувач, що розташована п вулиці Херсонське шосе, 1-В в селі Широка Балка).

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про розгляд службової записки провідного спеціаліста з питань земельних відносин Загоровської Л.В. від 19.02.2020 року на проект рішення схвалений 18.02.2020 року з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку щодо внесення змін до структури апарату ради.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про встановлення ставок земельного податку на території Станіславської сільської ради на 2020 рік.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про встановлення транспортного податку на території Станіславської сільської ради на 2021 рік.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про встановлення туристичного збору на 2021 рік.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Станіславської сільської ради на 2021 рік.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про встановлення єдиного податку на території Станіславської сільської ради на 2021 рік.

(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

• Про затвердження ІТ-стратегії Станіславської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.

(Доповідає: інспектора з проектного менеджменту Сонько Р.С.)

• Про Програму надання безоплатної первинної правової допомоги на 2020-2021 роки.