Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Куди звертатись у разі скоєння насильства?

17.07.2020
Домашнє насильство: що робити і куди звертатися потерпілим по допомогу.
 
За пів року в поліцію Херсонської області надійшло понад 2800 звернень від жінок щодо домашнього насильства, діти зверталися понад 150 разів, від чоловіків надійшло майже 300 звернень. З цієї кількості не всі звернення підтвердилися.
 
Як повідомив заступник начальника Управління превентивної діяльності поліції області
Ярослав Шанько, за 6 місяців за фактами вчинення домашнього насильства працівники поліції склали 1200 адміністративних протоколів та винесли кривдникам 720 термінових заборонних приписів.
 
Шановні громадяни! Якщо ви стали жертвою домашнього насильства або вам відомо про такі факти, одразу телефонуйте на лінію «102». А інформаційну, юридичну, психологічну та соціальну підтримку ви можете отримати, зателефонувавши за наступними номерами:
  • Національна дитяча «гаряча» лінія: 116 111 (безкоштовно з мобільних телефонів) або 0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів);
  • Урядова «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства – 1547;
  • Національна «гаряча» лінія з питань запобігання насильству в сім’ї, торгівлі людьми та тендерної дискримінації: 116 123 (безкоштовно з мобільних телефонів) або 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше