Патронат над дитиною

25.09.2020
Патронат над дитиною – це професійна комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію в сім’ї патронатного вихователя дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, та одночасне надання спеціалістами інтенсивних підтримуючих послуг її батькам для вирішення проблем, які призвели до розлучення з дитиною.
  • Кому може знадобитися патронат?
  • Хто і як може стати патронатним вихователем?
  • Що включає в себе обов’язкове навчання кандидатів у патронатні вихователі?
  • За яких умов можливе влаштування дитини під патронат?
На ці та інші питання відповідає Міністерство соціальної політики України у брошурі, з якою ви можете ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/HfZxgLz

Новини на цю ж тему

Управління соціального захисту населення здійснює автоматичне нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

З 26 жовтня 2020 року Ви можете звернутися до Центр надання адміністративних послуг Станіславської сільської ради за повідомленнями про розмір наданої субсидії.
23.10.2020

Гід з державних послуг — твій путівник у світі державних послуг

Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
23.10.2020

Станіславська сільська рада надає матеріальну допомогу до Дня Захисника Вітчизни учасникам АТО/ООС зареєстрованим на території Станіславської ОТГ.

Для отримання допомоги треба звернутися до КУ "Центр з надання соціальних послуг". Документи необхідно подати до 16.10.2020 року.
12.10.2020

Stop_sexтинг. Натепер, під час карантину, питання небезпеки в мережі постала особливо гостро.

Секстинг (інтимне листування й вимагання фото інтимного характеру) — це та проблема на сьогодні, про яку не можна замовчувати. Ця небезпека чатує на ваших дітей щодня.

В 2020 році триває реалізація Програми "Власний дім"

13.08.2020

В рамках оздоровчої кампанії 2020 року 7 дітей учасників АТО/ООС Станіславської громади направлено до оздоровчого табору "Крилатий", м. Скадовськ.
12.08.2020

Легалізація заробітної плати– крок до покращання економіки України

Нагадуємо роботодавцям, що використання найманої праці без оформлення трудових відносин є грубим порушенням законодавства про працю та карається чималими штрафами
17.07.2020

Правовий статус та державна підтримка багатодітних сімей

16.07.2020

Переходу з безготівкової на готівкову форму виплати пільги на оплату житлово-комунальних послуг

До уваги населення Станіславської об'єднаної територіальної громади про можливість зміни форми отримання виплати пільги на оплату житлово-комунальних послуг
21.01.2020

ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» – наблизимо мрію до реальності!

Відповідно до Указу Президента України від 27 березня 1998 року № 222/98 за підтримки обласної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування у Херсонській області продовжується реалізація Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

До відома жителів Станіславської громади

Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг
04.11.2019

Увага! Перереєстрація громадян, що перебувають у черзі на отримання житла в Станіславській сільській раді

Відповідно до чинного житлового законодавства виконавчий комітет Станіславської сільської ради з 1 листопада 2019 року по 31 січня 2020 року проводить перереєстрацію громадян, що перебувають у черзі на отримання житла, під час якої перевіряються їх облікові дані

Подання заяви на отриманя субсидії

в Станіславській сільській раді почався прийом документів на оформлення субсидії,  Відкрито запис на прийом.

До уваги жителів Станіславської ОТГ

14 серпня 2019 року з 09:00 до 13:00 в приміщенні Станіславської сільської ради відбудеться консультаційний прийом з питань соціального захисту та працевлаштування
09.08.2019