Подання заяви на отриманя субсидії

До уваги жителів громади

в Станіславській сільській раді почався прийом документів на оформлення субсидії,

відкрито запис на прийом

щоб подати заяву на субсидії потрібно мати при собі  оригінали та ксерокопії наступних документів:

• паспорт,
  • індифікаційний код,
  • свідоцтва про народження(діти) всіх зареєстрованих у житловому будинку.
  • номери рахунків лічильників(газ, світло, вода).

В разі якщо особи прописані але фактично не проживають то потрібен Акт від депутата вулиці про це. Якщо людина проживає та не прописана за адресою, також Акт від депутата вулиці.

Особливо діючий мобільний номер телефону.

Хто може отримати субсидію, та всю детальну інформацію можна отримати за посиланням

Новини на цю ж тему

Управління соціального захисту населення здійснює автоматичне нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

З 26 жовтня 2020 року Ви можете звернутися до Центр надання адміністративних послуг Станіславської сільської ради за повідомленнями про розмір наданої субсидії.
23.10.2020

Гід з державних послуг — твій путівник у світі державних послуг

Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
23.10.2020

Станіславська сільська рада надає матеріальну допомогу до Дня Захисника Вітчизни учасникам АТО/ООС зареєстрованим на території Станіславської ОТГ.

Для отримання допомоги треба звернутися до КУ "Центр з надання соціальних послуг". Документи необхідно подати до 16.10.2020 року.
12.10.2020

Stop_sexтинг. Натепер, під час карантину, питання небезпеки в мережі постала особливо гостро.

Секстинг (інтимне листування й вимагання фото інтимного характеру) — це та проблема на сьогодні, про яку не можна замовчувати. Ця небезпека чатує на ваших дітей щодня.

Патронат над дитиною

Кому може знадобитися патронат? Хто і як може стати патронатним вихователем?

В 2020 році триває реалізація Програми "Власний дім"

13.08.2020

В рамках оздоровчої кампанії 2020 року 7 дітей учасників АТО/ООС Станіславської громади направлено до оздоровчого табору "Крилатий", м. Скадовськ.
12.08.2020

До уваги громадян!

У відділі з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Станіславської сільської ради запрацювала електронна черга
22.07.2020

Легалізація заробітної плати– крок до покращання економіки України

Нагадуємо роботодавцям, що використання найманої праці без оформлення трудових відносин є грубим порушенням законодавства про працю та карається чималими штрафами
17.07.2020

Правовий статус та державна підтримка багатодітних сімей

16.07.2020

Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»

28.04.2050 у Станіславській ОТГ відбулася робоча зустріч з керівниками Управління соціального захисту населення Білозерської РДА з приводу впровадження програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система«Соціальна громада».
29.04.2020

Переходу з безготівкової на готівкову форму виплати пільги на оплату житлово-комунальних послуг

До уваги населення Станіславської об'єднаної територіальної громади про можливість зміни форми отримання виплати пільги на оплату житлово-комунальних послуг
21.01.2020

ЦНАП інформує

Відповіді на запитання про нову систему виплати пільг на ЖКП

ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» – наблизимо мрію до реальності!

Відповідно до Указу Президента України від 27 березня 1998 року № 222/98 за підтримки обласної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування у Херсонській області продовжується реалізація Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

До відома жителів Станіславської громади

Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг
04.11.2019

Увага! Перереєстрація громадян, що перебувають у черзі на отримання житла в Станіславській сільській раді

Відповідно до чинного житлового законодавства виконавчий комітет Станіславської сільської ради з 1 листопада 2019 року по 31 січня 2020 року проводить перереєстрацію громадян, що перебувають у черзі на отримання житла, під час якої перевіряються їх облікові дані

Навчання спеціалістів Центру надання адміністративних послуг

17-18 жовтня   в приміщенні Станіславської сільської ради пройшов 5  навчальний  модуль для спеціалістів центру надання адміністративних полуг.

До уваги жителів Станіславської ОТГ

14 серпня 2019 року з 09:00 до 13:00 в приміщенні Станіславської сільської ради відбудеться консультаційний прийом з питань соціального захисту та працевлаштування
09.08.2019