Конкурс на заміщення ваканції директора Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька

07.08.2020

3 серпня  2020 року     був останній день прийому документів на конкурс на посаду директора Станіславського закладу повної загальної середньої освіти  ім. К.Й. Голобородька .

Документи подала одна особа:

- Квадріціус Сергій Якович, 1970 року народження, вчитель фізики, інформатики та обчислювальної техніки.

7  серпня  відбулося  перше засідання конкурсної комісії, де було перевірено наявність всіх необхідних документів, визначено додаткові умови проведення всіх етапів відбору та допущено кандидата  до І етапу – письмового іспиту .

Всі етапи конкурсного відбору будуть висвітлюватися на сайті громади та на каналі Ютубе https://www.youtube.com/channel/UCPh9zDAeewxe1NfMWgUJmbg,

11 серпня (письмовий іспит)  та 13  серпня (презентація  плану  розвитку закладу). Слідкуйте за новинами.

Новини на цю ж тему

У Станіславській громаді осінні канікули в школах розпочнуться вже з 15 жовтня 2020 року.

У Станіславській громаді за рекомендацією МОН осінні канікули в закладах загальної середньої освіти та музичній школі розпочнуться вже з 15 до 30 жовтня, а навчальний процес має стартувати з 2 листопада.
14.10.2020

Станіславська сільська рада оголошує про наявну вакантну посаду директора Комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг»

Особи, які бажають подати документи на заміщення вакантної посади повинні бути: громадянами України та мати  повну вищу освіту (магістр, спеціаліст). Стаж роботи у відповідній сфері  не менше 5 років.

Державна служба якості освіти України

Про службу

Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля.

Увага! Триває конкурс на заміщення вакантних посад!

Наразі триває конкурс на: - спеціаліста ІІ категорії з питань юридичного супроводу; - спеціаліста ІІ категорії з питань земельних відносин.
01.09.2020

Головний виклик цього навчального року – організувати безпечний освітній процес для дітей, батьків та вчителів

Для закладів освіти нашої громади цей тиждень розпочався із візиту комісії з перевірки навчальних закладів щодо готовності до нового навчального року 25 серпня 2020 року.
27.08.2020

Щойно до сільського голови Володимира Желуденко завітали вихованці Станіславського ЗДО-ЦРД "Казка" в рамках велопробігу, приуроченого до Дня незалежності України.
20.08.2020

Сьогодні підписали контракт із директором Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородько Квадріціус Сергійом Яковичем.

Новий директор приступить до роботи з 01 вересня 2020 року.
18.08.2020

Навчання в умовах карантину: як працюватимуть освітні заклади з 1 вересня

З 1 вересня до закладів освіти допускатимуть лише у масках або респіраторах, водночас на заняттях маски можна буде не використовувати.
14.08.2020

І етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька.

11 серпня відбувся перший етап конкурсу - письмовий іспит.
12.08.2020

Станіславська сільська рада Білозерського району Херсонської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Станіславського закладу повної загальної середньої освіти ім. К. Й. Голобородька

03.07.2020

Онлайн селекторна нарада з обговорення шляхів вирішення актуальних питань освітньої галузі області.

Сьогодні сільський голова Володимир Желуденко та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Анна Сербін долучилися до онлайн селекторної наради з обговорення шляхів вирішення актуальних питань освітньої галузі області.
24.06.2020

Увага вакансії!

До уваги жителів Станіславської ОТГ нагадуємо про конкур на заміщення вакантних посад в Станіславській сільській раді

УВАГА!!! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад  до відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Станіславської сільської ради : начальник відділу, спеціаліст

УВАГА!!! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД .

спеціаліст ІІ категорії з питань юридичного супроводу, адміністратор (відділ з питань організації діяльності ЦНАП), головний спеціаліст (відділ бухгалтерського обліку, планування економічної діяльності та звітності)

Нарада  директорів закладів  освіти  Станіславської громади

1 жовтня відбулася  нарада  директорів закладів  освіти  Станіславської громади  в новому навчальному році.

Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади

Конкурс на заміщення вакантної посади в апараті Станіславської сільської ради - спеціаліст з комунікацій та зв’язків з громадськістю
16.07.2019

Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад

Конкурс на заміщення вакантних посад в апараті Станіславської сільської ради: адміністратор, спеціаліст.
02.07.2019