Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля. Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи.

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

З нагоди свята вшановую та приєднуюсь до теплих слів вдячності на адресу вихователів, методистів, нянечок та всіх працівників дошкільних закладів. Бажаю міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

З повагою,
Станіславський сільський голова
Володимир Желуденко

Новини на цю ж тему

У Станіславській громаді осінні канікули в школах розпочнуться вже з 15 жовтня 2020 року.

У Станіславській громаді за рекомендацією МОН осінні канікули в закладах загальної середньої освіти та музичній школі розпочнуться вже з 15 до 30 жовтня, а навчальний процес має стартувати з 2 листопада.

Державна служба якості освіти України

Про службу
29.09.2020

Головний виклик цього навчального року – організувати безпечний освітній процес для дітей, батьків та вчителів

Для закладів освіти нашої громади цей тиждень розпочався із візиту комісії з перевірки навчальних закладів щодо готовності до нового навчального року 25 серпня 2020 року.
27.08.2020

Щойно до сільського голови Володимира Желуденко завітали вихованці Станіславського ЗДО-ЦРД "Казка" в рамках велопробігу, приуроченого до Дня незалежності України.
20.08.2020

Сьогодні підписали контракт із директором Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородько Квадріціус Сергійом Яковичем.

Новий директор приступить до роботи з 01 вересня 2020 року.
18.08.2020

Навчання в умовах карантину: як працюватимуть освітні заклади з 1 вересня

З 1 вересня до закладів освіти допускатимуть лише у масках або респіраторах, водночас на заняттях маски можна буде не використовувати.
14.08.2020

І етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька.

11 серпня відбувся перший етап конкурсу - письмовий іспит.
12.08.2020

Конкурс на заміщення ваканції директора Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька

7  серпня  відбулося  перше засідання конкурсної комісії, де було перевірено наявність всіх необхідних документів, визначено додаткові умови проведення всіх етапів відбору та допущено кандидата  до І етапу – письмового іспиту
07.08.2020

Онлайн селекторна нарада з обговорення шляхів вирішення актуальних питань освітньої галузі області.

Сьогодні сільський голова Володимир Желуденко та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Анна Сербін долучилися до онлайн селекторної наради з обговорення шляхів вирішення актуальних питань освітньої галузі області.
24.06.2020

Нарада  директорів закладів  освіти  Станіславської громади

1 жовтня відбулася  нарада  директорів закладів  освіти  Станіславської громади  в новому навчальному році.