20.08.2020
Щойно до сільського голови Володимира Желуденко завітали вихованці Станіславського ЗДО-ЦРД "Казка" в рамках велопробігу, приуроченого до Дня незалежності України.

Дякуємо керівництву та вихователям за привиття любові до своєї держави маленьким громадянам нашої громади.

Усюди є небо і зорі скрізь сяють,
І квіти усюди ростуть…
Та тільки одну Батьківщину ми маєм-
її Україною звуть.

Новини на цю ж тему

У Станіславській громаді осінні канікули в школах розпочнуться вже з 15 жовтня 2020 року.

У Станіславській громаді за рекомендацією МОН осінні канікули в закладах загальної середньої освіти та музичній школі розпочнуться вже з 15 до 30 жовтня, а навчальний процес має стартувати з 2 листопада.

Державна служба якості освіти України

Про службу

Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля.
25.09.2020

Головний виклик цього навчального року – організувати безпечний освітній процес для дітей, батьків та вчителів

Для закладів освіти нашої громади цей тиждень розпочався із візиту комісії з перевірки навчальних закладів щодо готовності до нового навчального року 25 серпня 2020 року.
27.08.2020

Сьогодні підписали контракт із директором Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородько Квадріціус Сергійом Яковичем.

Новий директор приступить до роботи з 01 вересня 2020 року.
18.08.2020

Навчання в умовах карантину: як працюватимуть освітні заклади з 1 вересня

З 1 вересня до закладів освіти допускатимуть лише у масках або респіраторах, водночас на заняттях маски можна буде не використовувати.
14.08.2020

І етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька.

11 серпня відбувся перший етап конкурсу - письмовий іспит.
12.08.2020

Конкурс на заміщення ваканції директора Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька

7  серпня  відбулося  перше засідання конкурсної комісії, де було перевірено наявність всіх необхідних документів, визначено додаткові умови проведення всіх етапів відбору та допущено кандидата  до І етапу – письмового іспиту
07.08.2020

Онлайн селекторна нарада з обговорення шляхів вирішення актуальних питань освітньої галузі області.

Сьогодні сільський голова Володимир Желуденко та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Анна Сербін долучилися до онлайн селекторної наради з обговорення шляхів вирішення актуальних питань освітньої галузі області.
24.06.2020

Нарада  директорів закладів  освіти  Станіславської громади

1 жовтня відбулася  нарада  директорів закладів  освіти  Станіславської громади  в новому навчальному році.