Реквізити КП "Надія" для оплати водопостачання

07.07.2020

Реквізити КП "Надія" для оплати водопостачання

Новини на цю ж тему

Сьогодні встановлено станцію автоматичного управління на свердловині 1-359 (так звана СБ) у с. Станіслав.

Нагадуємо, що насосне обладнання та комплектуючі було отримано від партнера Програми DOBRE.

Виконано роботи на свердловині 1-76

Щойно працівниками КП "Надія" під керівництвом заступника сільського голови Смутченко С.Л завершено заміну насосного обладнання, водопідйомні труби, встановлено лічильник та запірну арматуру, комплектуючі на свердловині 1-76 (на горі) у с. Станіслав.
02.09.2020

Продовжуються роботи в рамках проекту "Реконструкція артсвердловин у с. Станіслав та с. Широка Балка"

Завтра, 2 вересня, працівники підприємства розпочинають роботи по реконструкції артсвердловини 1-76 в с.Станіслав.
01.09.2020

Розпочато роботи в рамках проекту "Реконструкція артсвердловин у с. Станіслав та с. Широка Балка"

Заплановано здійснити заміну насосного обладнання, встановити станції управління з частотним перетворювачем, замінити водопідйомні труби та комплектуючі на 4 свердловинах у с. Станіслав та на 2 свердловинах у с. Широка Балка.
18.08.2020

Сьогодні отримали імпортні насоси та системи автоматизованого управління в рамках проекту "Реконструкція артсвердловин у с. Станіслав та с. Широка Балка"

Попереду демонтаж старого обладнання та встановлення нових насосів та систем керування.
31.07.2020

Просимо усіх абонентів терміново розрахуватися за водопостачання.

В іншому випадку підприємству загрожує відключення від електропостачання!
06.07.2020

Звіт про результати  опитування жителів  Станіславської громади щодо якості послуги водопостачання

Оцінка якості послуги жителями громади є важливим показником успішності її удосконалення. Для визначення громадської думки передбачені регулярні опитування жителів громади щодо якості послуги. опитування проходило з 24.10.2019 р. по 13.11.2019 року.

Опитування жителів Станіславської громади

З 21 жовтня стартувало опитування населення щодо якості надання послуги водопостачання

План удосконалення послуги водопостачання в Станіславській ОТГ на 2019-2023 рр.

22 жовтня в приміщенні Станіславської сільської ради відбулася презентація плану

Технічне поповнення КП "Надія"

Стніславська громада отримала новий екскавато, що дозволить швидше і ефективніше вирішувати проблеми ремонту водомереж, тож сприятиме покращенню надання послуг по водопостачанню.
21.10.2019

Проект плану удосконалення послуги водопостачання в Станіславській ОТГ на 2019-2023 рр.

07.10.2019 року відбулося 5-е фінальнен засідання робочої групи з розробки Плану удосконалення послуги водопостачання в Станіславській ОТГ на 2019-2023 рр. та затверджено проект плану, що буде передано на розгляд комісії депутатів.

План покращення надання послуги "Водопостачання"

Засідання робочої групи
05.09.2019

Перезаключення договорів в сфері надання комунальних послуг КП "Надія"

У зв'язку зі зміною законодавства в сфері надання комунальних послуг, КП "Надія" проводить перезаключення договорів по наданню послуг з водопостачання та укладання нових договорів по вивезенню сміття.
21.08.2019