Просимо усіх абонентів терміново розрахуватися за водопостачання.

06.07.2020

Шановні жителі громади!

Просимо усіх абонентів терміново розрахуватися за водопостачання. В іншому випадку підприємству загрожує відключення від електропостачання!

З приходом літньої спеки різко збільшився розбір води і одночасно рахунки за електропостачання КП "Надія". Наразі підприємство має сплатити 218 тис.грн. При цьому заборгованість мешканців становить понад 100 тис. грн.

У разі несвоєчасного розрахунку абонентами за воду, підприємству відключать електропостачання, с. Станіслав та с. Широка Балка залишаться без водопостачання!

Рекомендуємо зробити запас води!

Новини на цю ж тему

Сьогодні встановлено станцію автоматичного управління на свердловині 1-359 (так звана СБ) у с. Станіслав.

Нагадуємо, що насосне обладнання та комплектуючі було отримано від партнера Програми DOBRE.

Виконано роботи на свердловині 1-76

Щойно працівниками КП "Надія" під керівництвом заступника сільського голови Смутченко С.Л завершено заміну насосного обладнання, водопідйомні труби, встановлено лічильник та запірну арматуру, комплектуючі на свердловині 1-76 (на горі) у с. Станіслав.
02.09.2020

Продовжуються роботи в рамках проекту "Реконструкція артсвердловин у с. Станіслав та с. Широка Балка"

Завтра, 2 вересня, працівники підприємства розпочинають роботи по реконструкції артсвердловини 1-76 в с.Станіслав.
01.09.2020

Розпочато роботи в рамках проекту "Реконструкція артсвердловин у с. Станіслав та с. Широка Балка"

Заплановано здійснити заміну насосного обладнання, встановити станції управління з частотним перетворювачем, замінити водопідйомні труби та комплектуючі на 4 свердловинах у с. Станіслав та на 2 свердловинах у с. Широка Балка.
18.08.2020

Сьогодні отримали імпортні насоси та системи автоматизованого управління в рамках проекту "Реконструкція артсвердловин у с. Станіслав та с. Широка Балка"

Попереду демонтаж старого обладнання та встановлення нових насосів та систем керування.
31.07.2020

Реквізити КП "Надія" для оплати водопостачання

07.07.2020

Звіт про результати  опитування жителів  Станіславської громади щодо якості послуги водопостачання

Оцінка якості послуги жителями громади є важливим показником успішності її удосконалення. Для визначення громадської думки передбачені регулярні опитування жителів громади щодо якості послуги. опитування проходило з 24.10.2019 р. по 13.11.2019 року.

Опитування жителів Станіславської громади

З 21 жовтня стартувало опитування населення щодо якості надання послуги водопостачання

План удосконалення послуги водопостачання в Станіславській ОТГ на 2019-2023 рр.

22 жовтня в приміщенні Станіславської сільської ради відбулася презентація плану

Технічне поповнення КП "Надія"

Стніславська громада отримала новий екскавато, що дозволить швидше і ефективніше вирішувати проблеми ремонту водомереж, тож сприятиме покращенню надання послуг по водопостачанню.
21.10.2019

Проект плану удосконалення послуги водопостачання в Станіславській ОТГ на 2019-2023 рр.

07.10.2019 року відбулося 5-е фінальнен засідання робочої групи з розробки Плану удосконалення послуги водопостачання в Станіславській ОТГ на 2019-2023 рр. та затверджено проект плану, що буде передано на розгляд комісії депутатів.

План покращення надання послуги "Водопостачання"

Засідання робочої групи
05.09.2019

Перезаключення договорів в сфері надання комунальних послуг КП "Надія"

У зв'язку зі зміною законодавства в сфері надання комунальних послуг, КП "Надія" проводить перезаключення договорів по наданню послуг з водопостачання та укладання нових договорів по вивезенню сміття.
21.08.2019