СТОВ "Енограй" за екологічно-безпечну переробку деревини

17.09.2020
Групою компаній «ТАК», в яку входить СТОВ «Енограй» с. Софіївка, придбано подрібнювач Eschlböck biber 80. Це мобільна дробарка для переробки деревини на щепу барабанного типу з краном-маніпулятором і транспортною стрічкою. Дана техніка забезпечує раціональну та екологічно-безпечну переробку деревини плодових дерев на щепу, яка буде використана частково для компосту, який послужить мульчуючим елементом для захисту дерев від пересихання та перегрівання, а частково для обігріву будівель та споруд господарства.

Завдяки подрібнювачу спалювання відходів деревини повністю відсутнє, що забезпечує екологічно-стабільну ситуацію на даній території.

Крім того, підприємство пропонує всім бажаючим за доступними цінами придбати подріблену щепу для використання в домашніх цілях. Довідки за телефоном:
? 095 200 10 35 Дмитро Олександрович.

Новини на цю ж тему

Спалювання листя – небезпека для здоров’я людини та велика шкода довкіллю

Замисліться, чи варто випалювати суху траву, бур’ян при наведенні ладу біля своїх садиб, на городах, прибудинкових територіях, перетворюючи родючі землі навколо нас на попелище, додаючи роботи пожежним, наносячи шкоду екології, здоров’ю собі та оточуючим, своїм нащадкам
01.10.2020

Молодіжна рада Станіславської громади підводить підсумки проекту "Громада без сміття"

Результати проекту

Уряд запровадив низку екологічних ініціатив, що наближають Україну до ЄС

Кабінет Міністрів України за підсумками чергового засідання 23 вересня ухвалив низку рішень щодо покращення механізмів та інструментів для дієвого моніторингу та оцінки впливу на довкілля.
25.09.2020

Сьогодні працівники Станіславської сільської ради долучилися до екологічної акції "День чистих берегів"

Пам’ятаймо: майбутнє наших водойм - у наших руках!

Чиста енергія для Вашої родини

Інформаційна кампанія про відновлювані джерела енергії для домогосподарств, організована Держенергоефективності за підтримки ЄС.

Палити листя та сміття - заборонено!

Пам’ятайте: шкода від спалювання листя і сухої трави багатолика і надзвичайно небезпечна.

Спалювання на аграрних угіддях

Продовжуємо серію вебінарів в рамках проекту "Не пали - компостуй!"
25.06.2020

Досвід громад у боротьбі зі спалюванням та переходом до компостування

Сьогодні представники сільської ради, члени молодіжної ради, долучилися до онлайн вебінару "Спалювання у домогосподарствах"
24.06.2020

Стартував проект "Громада без сміття" молодіжної ради Станіславської громади.

Метою проекту є виховання культури поводження з ТПВ серед мешканців громади.
16.05.2020

Спалює один - дихає все село!

Станіславська сільська рада надає можливість усім бажаючим взяти участь у експериментальному проєкті-челенджі «Не пали - компостуй».

Значно підвищено відповідальність за підпал сухої трави

13 квітня 2020 року прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу"

Укренерго інформує!

У зв'язку з відключенням високовольтних ліній електропередачі через низові пожежі, які пов'язані з випалюванням стерні та післяжнивних залишків після збирання врожаю, в період 2008-2019 рр. неодноразово приводили до спричинення перерви в електропостачанні регіону.

Не пали - компостуй!

Сьогодні, 30 квітня 2020 року відбувся другий вебінар експериментального проекту-челенджу "Не пали - компостуй", який впроваджується Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН та Центром розвитку інновацій.
30.04.2020

Друге засідання робочої групи з розробки Плану покращення послуги поводження з ТПВ

Опрацювали сильні та слабкі сторони, загрози та можливості у сфері надання якісної послуги.

Не пали - компостуй!

Ми раді повідомити, що Станіславську громаду відібрано до участі у проекті

Всеукраїнський конкурс малюнків "Озеленення України 2020"

Стартував всеукраїнський конкурс малюнків «Озеленення України» До участі запрошуємо усіх дітей та молодь віком від 5 до 15 років. Триватиме конкурс з 4 по 28 лютого 2020 року.

До відома жителів Станіславської громади

У звязку перевищення  забруднюючих речовин у Каховському  водосховищі на  території Апостолівської міської обєднаної територіальної громади на засіданні  регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій   від 10го лютого  2020 року  було вирішено: рекомендувати

Графік вивозу сміття КП "Надя" на 2020 рік

Графік вивозу сміття на 2020 рік по Станіславській громаді
02.01.2020

Як правильно викидати пластикові пляшки?

Чи правильно ми викидаємо пластикові пляшки?

Утилізація використаних батарейок

Однією з найбільших екологічних проблем є зростання обсягів використаної електроніки та супутнього обладнання, серед яких особливу загрозу становлять відпрацьовані батарейки.

Як правильно сортувати сміття? З чого починати?

Людина повинна піклуватися про природу та її екологічний стан. За словами експертів, перший крок до сортування сміття, він і найвагоміший – це відмовитися від тих відходів, які нам насправді непотрібні.

Будуймо охайну громаду разом!

Станіславська громада за підтримки Американського агентства міжнародного співробітництва USAID розпочинає реалізацію проекту "Будуємо охайну громаду разом!"
12.07.2019