Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Станіславська амбулаторія ЗПСМ потребує допомоги

Новина
25.03.2020

В результаті ситуації з коронавірусом у країні, просимо максимально сприяти недопущенню поширення коронавірусу, виконувати правила карантину та перераховувати, за можливості, кошти для Станіславської амбулаторії ЗПСМ.

Для того щоб кошти використалися для Станіславської амбулаторії треба в призначені платежу прописати "для потреб Станіславської амбулаторії". Розрахунковий рахунок для благодійних внесків та фінансової допомоги лікарні вказаний нижче.

Єднаймося заради спільної справи! 

Новини на цю ж тему

Туляремія: що потрібно знати та як уберегтися?

Туляремія – природно-осередкова інфекційна хвороба
Інформаційне повідомлення
18.09.2020

Медична гуманітарна допомога від Програми "U-LEAD з Європою"

Медична гуманітарна допомога від Програми "U-LEAD з Європою"
Новина
09.06.2020

Сьогодні розпочато ремонтні роботи опалення в Станіславській амбулаторії ЗПСМ.

Сьогодні розпочато ремонтні роботи опалення в Станіславській амбулаторії ЗПСМ.
Новина
20.05.2020

12 корисних звичок для здорового імунітету

Чарівної таблетки від коронавірусу не існує. Вакцини та ліки ще у розробці. Але надійні способи посилити імунну систему є.
Інформаційне повідомлення
20.05.2020

Гуманітарна допомога від МФ "Відродження"

Отримавши відправлення із засобами захисту для медичних працівників від Міжнародного фонду "Відродження" одразу ж направилися до Станіславської амбулаторії ЗПСМ для передачі очікуваної допомоги.
Новина
24.04.2020

Медичні маски від МФ "Відродження"

Сьогодні отримали перше відправлення з масками (1000 шт.) від Міжнародного фонду "Відродження"
Новина
23.04.2020

Грип та ГРВІ: що робити, щоб втриматися?"

Грип – це високо контагіозне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Джерелом інфекції являється хвора людина. Особливо заразна інфікована людина при грипі у розпал хвороби, в гарячковому стані. Період захворювання продовжується в середньому 4-7 днів.
Інформаційне повідомлення
07.02.2020

Графік прийому виїзних медико-технічних бригад Одеського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства

До відома жителів громади щодо графіку виїзних медико-технічних бригад Одеського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства на 2020 рік. З метою забезпечення дітей та осіб з інвалідністю протезноортопедичними виробами.
Оголошення
10.12.2019

Епідемія дифтерії!

Станіславська амбулаторія запрошуємо жителів громади (сіл Олександрівка, Станіслав, Широка Балка та Софіївка)  для проведення обов’язкової чергової ревакцинації проти дифтерії та правця (АДП -М) безкоштовно
Інформаційне повідомлення
02.12.2019

День донора

Виїзною бригадою Херсонської обласної станції переливання крові 24 жовтня 2019 року в приміщенні Станіславської амбулаторії ЗПСМ проводитиметься "День Донора"
Оголошення
15.10.2019

Що варто їсти восени, щоб не хворіти?

Осінь – це період, коли наш організм запасається енергією, щоб у всеозброєнні зустріти холодну пору. Пропонуємо вам кілька порад осіннього харчування, що допоможуть почуватися здорово і не набирати вагу.
Новина
26.09.2019

Обережно - каракурт!

Обережно - каракурт!
Інформаційне повідомлення
02.08.2019
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше